Naše sauna

Naši saunu najdete v Praze 3 na Žižkově v 10. patře v hotelu Olšanka. Přečtěte si, proč můžeme být saunou také pro Vás:

1) Důsledný dohled nad hygienou

Těžko se stane, že s Vámi bude v potírně někdo, kdo se při příchodu neumyl a že se ochladíte v bazénku, v kterém byl před Vámi někdo neosprchovaný.

Podle informací našich návštěvníků jsme jediná sauna v Praze, kde je každý nový návštěvník, proveden saunou a poučen o pravidlech dodržování hygieny. Současně je také dohlédnuto na to, aby nastavená hygienická pravidla vzal na vědomí a skutečně se jimi řídil. To si ohlídá nejen personál, ale též naši stálí návštěvníci. V prostorách sauny je udržována maximální čistota a na návštěvníky jsou v tomto ohledu kladeny určité nároky. Samozřejmostí je důsledné umytí, pobyt v saunové lázni je vždy a zásadně bez plavek a před použitím ochlazovacího bazénu je vyžadováno opláchnutí potu pod sprchami. Díky těmto opatřením mohou všichni návštěvníci relaxovat v příjemných a čistých prostorách. Hygienická pravidla zde platí bez výjimek a výmluv pro každého.

2) Venkovní ochlazení

Ochlazovací bazének je prostorný a je pod širým nebem. Ochlazování se děje v přirozených podmínkách.

Znalci saunování jistě ocení, že ochlazovací bazén je umístěn na venkovní terase pod širým nebem. Zvláště v mrazivém počasí se saunová lázeň maximálně přibližuje finskému vzoru.

3) Více míst pro vaši relaxaci

Máme oddělená místa pro ty, kteří chtějí spočinout v klidu i pro ty, kteří si chtějí popovídat.

Kromě tiché odpočívárny pro „ležící a spící“ můžete odpočívat na polohovacích lehátkách ve vnitřní odpočívárně, na lavicích a lehátkách na venkovní terase, nebo posedět u baru. Na terase máme vyhrazeno i místo pro kuřáky.

4) Dobře zásobený bar

Nabídneme vám řadu nealkoholických nápojů, piva z malých pivovarů, drobné občerstvení, ale třeba i dobrá vína.

5) Sauna je vždy společná

Nemusíte řešit, zda a kdy můžete přijít s partnerem, s dětmi nebo přáteli opačného pohlaví.

Jsme spíše saunou pro ty, kteří saunování vnímají nejen jako relaxaci, ale i jako společenskou záležitost. Chodí k nám páni, dámy, páry, manželé, rodiny, party přátel i kolegové z práce. Většině vyhovuje nebo alespoň nepřekáží v sauně společné setkávání. Kdo má rád v sauně menší provoz, můžeme mu pomoci vytipovat časy, kdy obvykle chodí méně návštěvníků. Kdo chce mít saunu jen pro sebe, může si ji po domluvě objednat mimo běžné otvírací hodiny.

6) Máme přehled

Známe své hosty, víme, co se v naší sauně děje. I maličkosti rozhodují o tom, proč se k nám návštěvníci vracejí.

7) Jsme tu pro saunaře tělem i duší

Nejen my, ale především naši zákazníci vytvářejí atmosféru sauny.

Jsme sauna pro všechny, kteří hledají klasickou finskou saunu a obejdou se při tom bez různých „saunových ceremoniálů“ a dalších „nadstaveb“. Panuje u nás přátelská a společenská atmosféra především díky návštěvníkům, kteří se k nám pravidelně vracejí.