Kontakt

Kde nás najdete

Hotel Olšanka, 10. patro
Táboritská 23/1000
Praha 3 – Žižkov

telefon: 267 092 757
email: info@saunapraha.cz
Kontaktní formulář

Důležité upozornění

Pozor! V hotelu se nachází dvě sauny! Naše sauna se opravdu nachází v 10. patře. Jestliže budete mít dotaz například na recepci jak na sportovním u bazénu, tak na recepci hotelové, nenechte se odradit a dotazujte se na cestu do 10. patra, ne na hotelovou saunu v přízemí u bazénu.

Cesta hotelem

V recepci hotelu si vyzvedněte magnetickou kartu na výtah a jděte doprava, kolem loby baru k výtahu, do 9. patra a poté vlevo po schodišti do 10. patra.

Výtah – karty a jejich použití

Pro cestu výtahem je nutno si nejprve vyzvednout na recepci magnetickou kartu proti vratné záloze 50 Kč. Tu vložte ve výtahu do čtecího zařízení a rozsvítí se zelené světýlko. Nyní navolíte 9. patro a kartu můžete vyndat. Toto opatření bylo instalováno z důvodu bezpečnosti hotelu.

Jak se k nám dostanete

tramvají: 5, 9, 15 a 26 do zastávky Olšanské náměstí,

autobusem: 136 a 175 do zastávky Olšanské náměstí,

metrem: A do zastávky Flóra, dále autobus 136 a 175 nebo tramvají 5 a 15 a nebo 5 minut pěšky z kopce ulicí Jičínskou,

autem: vyhrazena stání v garážích Olšanka (50 Kč/2 hodiny).

  1. U parkovacího automatu před vjezdem do garáží stiskněte tlačítko HELP, tím se spojíte s recepcí hotelu.
  2. Požádejte o umožnění vjezdu na rezidentní místa sauny 10. p. v dolním patře garáží, parkovací místa 30–32 (recepce vám zvedne automaticky závoru do dolního patra garáží určeného pro rezidenty).
  3. Zároveň si z parkovacího automatu před vjezdem do garáží vezměte parkovací lístek. (V případě, že automat lístky nevydává, na displeji je psáno, že je parkoviště obsazeno, zaparkujte bez lístku).
  4. Vjezd vám bude vždy otevřen službou na recepci. Obsazenost se týká míst vyhrazených pro ubytované hotelové hosty. Parkovací lístek předložte u nás v sauně.